رویه ارسال کالا

شرایط و ضوابط ارسال

رویه ارسال کالا

همانطور که کیفیت کالا و قیمت مناسب از دلایل اعتماد مشتریان عزیزمان است، "دریافت راحت و بی دردسر کالا" هم مسئله‌ای است که ما برای احقاق آن سخت در تلاشیم. همچنین تنوع توقعات و نیازهای مشتریان محترم، ما را ملزم به داشتن روش های مختلف ارسال کرده است.

روش های مختلف ارسال در dast2pc :

ارسال رایگان در تبریز: برای سفارشات بالای 1 میلیون و 500 هزار تومان ارسال این سفارش رایگان می‌باشد. سفارشات نهایی شده تا ساعت 17 در همان روز و در بازه 4 تا 6 ساعته توسط پیک یا اسنپ باکس ارسال خواهد شد. قبل از ارسال به طور تلفنی هماهنگی لازم انجام خواهد شد.

ارسال غیررایگان در تبریز: برای سفارشات کمتر از 1 میلیون و 500 هزار تومان هزینه این نوع ارسال 18 هزار و 500 تومان می‌باشد. سفارشات نهایی شده تا ساعت 17 در همان روز و در بازه 4 تا 6 ساعته توسط پیک یا اسنپ باکس ارسال خواهد شد. قبل از ارسال به طور تلفنی هماهنگی لازم انجام خواهد شد.

ارسال به سراسر کشور:

تیپاکس: سفارشات نهایی شده تا ساعت 15 در همان روز و سفارش‌های بعد از این ساعات فردای کاری همان روز انجام خواهد شد. زمان تقریبی رسیدن سفارش بر اساس محدوده جغرافیایی مشتری بین 24 تا 48 ساعت است، و هزینه این نوع سفارشات به نسبت وزن و مقصد سفارش متغیر است. اما به طور عمومی هزینه ارسال کالاهای کم حجم در تیپاکس چیزی در حدود بیست و چند هزار تومان می‌باشد که به صورت پسکرایه به خود تیپاکس پرداخت می‌شود.کد رهگیری توسط سامانه تیپاکس به شماره موبایل مشتری ارسال خواهد شد، و جهت پیگیری جزئیات میتوانید کد رهگیری را در لینک زیر وارد کرده و از وضعیت فعلی کالا، وزن و هزینه آن نیز مطلع شوید.

برای رهگیری تیپاکس کلیک کنید

شرکت پست ( پیشتاز): سفارشات نهایی شده تا ساعت 15 (شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 12 (پنجشنبه ) در همان روز و سفارش‌های بعد از این ساعات فردای کاری همان روز انجام خواهد شد، و هزینه این نوع سفارشات تا وزن 2 کیلوگرم 19 هزار و 500 تومان خواهد بود. کد رهگیری توسط سامانه پست به شماره موبایل مشتری ارسال خواهد شد، و جهت پیگیری جزئیات میتوانید کد رهگیری را در لینکی که در زیر آماده است وارد کرده و از وضعیت فعلی کالا مطلع شوید. 

شرکت پست (سفارشی): سفارشات نهایی شده تا ساعت 15 (شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 12 (پنجشنبه ) در همان روز و سفارش‌های بعد از این ساعات فردای کاری همان روز انجام خواهد شد، و هزینه این نوع سفارشات تا وزن 2 کیلوگرم 14 هزار تومان خواهد بود. کد رهگیری توسط سامانه پست به شماره موبایل مشتری ارسال خواهد شد، و جهت پیگیری جزئیات میتوانید کد رهگیری را در لینکی که در زیر آماده است وارد کرده و از وضعیت فعلی کالا مطلع شوید.

برای رهگیری شرکت پست کلیک کنید

ترمینال و پایانه مسافربری: سفارشات نهایی شده تا ساعت 17 در همان روز و سفارش‌های بعد از این ساعات فردای کاری همان روز انجام خواهد شد. زمان تقریبی رسیدن سفارشات بر اساس محدوده جغرافیایی مشتری بین 12 تا 24 ساعت است، و هزینه ارسال این نوع سفارشات به ترمینال مبدا 14 هزارتومان است.


برو بالا