درباره‌ی ما

درباره‌ی ما بیشتر بدانید

درباره ما

چرا خرید آنلاین کالای دسته دوم؟

همواره نارضایتی برخی کسب و کارهای سنتی را میشنویم که از آنلاین شدن کارها ناراحتند. نمایشگاه های اتومبیل و بنگاه های املاک از "دیوار" گلایه میکنند، فروشگاه های مختلف فیزیکی از دیجیکالا ناراحتند، راننده های تاکسی جلوی دفاتر اسنپ اعتراض میکنند. اگرچه برخی از این ناراحتی ها منطقی و منصافانه هستند، برخی از چیز دیگری ناراحتند: "شفافیت"

آنلاین شدن بیشتر و بیشتر کارهای فیزیکی مزایای بی شماری دارد، شفافیت و رقابت حداکثری یکی از این مزیت هاست. فضای مه‌آلود و نامشخص قطعات کامپیوتری در بازار سنتی که گاهی فریاد مشتریان را در می آورد، چند وقتی است که با آنلاین شدن این بازار شفافیت بیشتری به خود گرفته. اما از طرفی افزایش قیمت ارز و وضعیت پیچیده اقتصاد کشور مردم را بیشتر و بیشتر به خرید کالاهای دسته دوم سوق داده است. در این میان بازار کامپیوتر دسته دوم هنوز به همان مه‌آلودگی و نامشخصی گذشته است. مشتریان گاهی از کلاه گشادی که سرشان رفته میگویند، از اینکه باید کلی زمان صرف کنند تا بفهمند قیمت منطقی یک کالای دسته دوم چقدر است. اینجا جایی است که مجموعه دست2پی‌سی عزم خود را جزم کرده تا به آن سر و سامان ببخشد.مجموعه دست۲پی‌سی

همانطور که گفته شد مجموعه دست2پی‌سی عزم خود را جزم کرده تا با تجربیات 15 ساله خود در حوزه قطعات سخت افزار دسته‌دوم و همچنین با استفاده از مهارتها و تجربیات خود در حوزه تجارت الکترونیک و فروشگاه های آنلاین، همه سرمایه و توان و مهارتش را صرف این کند که فضای مه‌آلود بازار سخت افزار دسته دوم را شفاف تر و مشتری پسند تر کند. و از طرفی مردم با هزینه کمتر و روش های راحتر بتوانند قطعات و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنند و از طرفی قطعه کامپیوتری که دیگر مورد نیاز فردی نیست، مورد استفاده فرد دیگری قرار گیرد و بجای اینکه در گوشه ای خاک بخورد و نهایتا به عنوان ضایعات قلمداد شود، به درد شخص دیگری بخورد. و سرمایه محدود مردم و مملکت کمتر به خارج از کشور سرازیر شود.چرا فروشگاه دست۲پی‌سی قطعات نو و آکبند نیز میفروشد؟

تجربه ای که دست2پی‌سی در این راستا داشته، نشان داده که مشتریان بخاطر دلایل مختلفی تمایل دارند برخی کالاهای نو را هم در کنار کالاهای کارکرده خریداری کنند. پرداخت چند "هزینه ارسال" از چند فروشگاه مختلف، و سایر دردسرهای خرید از چند فروشگاه جداگانه، از دغدغه های جدی مشتریان ما بوده. از این رو فروشگاه دست‌2پی‌‍سی با تامین قطعات و لوازم جانبی مختلف آکبند سعی میکند پاسخگوی طیف مختلفی از نیاز ها و سلیقه ها باشد. برخی دوست دارند برخی قطعات را آکبند بخرند مثلا به دلیل امنیت خاطر بیشتر یا مسائل بهداشتی ولی دلیلی برای خرید همه قطعات به صورت اکبند ندارند. پس برای تسهیل خرید و فروش آنلاین قطعات دسته دوم بهتر است طیف مختلفی از قطعات اکبند و نو نیز در یک مجموعه واحد قابل عرضه باشد.درباره موقعیت فیزیکی فروشگاه دست۲پی‌سی

مجموعه دست2پی‌سی سعی دارد با افزایش انبارها و واحدهای پردازش خود در سراسر کشور، خرید و فروش آنلاین را آسان تر، سریع تر و باصرفه تر کند. اما در مورد دفاتر ارتباط با مشتری در حال حاضر فقط در شهر تبریز آماده پاسخ گویی حضوری به مشتریان عزیز هستیم. که آدرس آن تبریز، خیابان امام، سه راه طالقانی، مجتمع کامپیوتری سهند، طبقه اول پلاک 77 / خیابان امام، سه راه طالقانی، مجتمع کامپیوتری سهند، طبقه اول پلاک 34 است. همچنین ما با تسهیل خرید آنلاین و ارائه خدمات جامع تر سعی در آن داریم که کمتر نیازمند به مراجعه حضوری باشد.


برو بالا