شیوه‌های پرداخت

شیوه‌های امن پرداخت

شیوه های پرداخت

پرداخت کارت به کارت

در این روش کاربر بعد از اتمام ثبت سفارش، رقم نهایی اعلام شده را از طریق عابر بانک یا برنامه‌های موبایلی پرداخت و یا هر طریق دیگر به یکی از کارت‌های زیر واریز کرده و عکس یا اسکرین شات واریزی را در مرحله نهایی سفارش ثبت می‌کند، و کد رهگیری و زمان دقیق واریزی که بر روی فیش واریز ثبت شده را، در مرحله آخر سفارش ثبت میکند.

در روش پرداخت کارت به کارت، بخاطر هزینه پرداخت در شبکه شتاب مبلغ چند هزار تومانی به عنوان تخفیف از سفارش نهایی کسر شده است، و مبلغ نهایی مشاهده شده توسط مشتری با احتساب این تخفیف اعلام شده است. بدیهی است، این روش خرید به منزله تایید سفارش خود بوده و کالا به صورت خودکار در مرحله ارسال قرار خواهد گرفت.پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

در این روش که در اکثر فروشگاه‌های اینترنتی متداول می‌باشد، کاربر می‌تواند هزینه سفارش خود را با دارا بودن چند پارامتر پرداخت نماید. بدیهی است، این روش خرید به منزله تایید سفارش خود بوده و کالا به صورت خودکار در مرحله ارسال  قرار خواهد گرفت.

 1. شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت
  این شماره بر روی کارت همه بانک ها درج شده است.
 2. رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی
  رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌های خود پرداز ATM وارد می‌نمائید متفاوت می‌باشد. در اکثر بانک‌ها زمانی که کارت خود را تحویل می‌گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
  در شعبه بانک خود درخواست رمز اینترنتی کنید و یا به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
 3. کد سه رقمی کارت یا CVV2
  کد CVV2 به صورت یک عدد 3 رقمی (و به ندرت 4 رقمی) می باشد که مانند شمارۀ 16 رقمی به صورت حک شده در یک طرف کارت قرار دارد.
 4. تاریخ انقضاء
  تاریخ حک شده روی کارت اعتباری می‌باشد. در غیر این صورت از عدد 12 به جای ماه و عدد 99 به جای سال استفاده نمایید.پرداخت در محل

پرداخت در محل برای سفارشات زیر 10 میلیون تومان می‌باشد. امکان پرداخت در محل برای همه کالاها و همه کاربران مقدور نیست، برای استفاده از این شیوه پرداخت باید بعد از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه به طور تلفنی تماس بگیرید.


برو بالا